~ ACCOMMODATION OPTIONS AND RULES ~ACCOMMODATION IN PRAGUE - CHAMBER COURSES

Students' Hostel Komenského  »»»
Hotel Markéta  »»»

BRANDÝS NAD LABEM - SOLO COURSES

Hotel Brandýský Dvůr  »»»
Hotel Paganini  »»»
Hotel Na Zápské  »»»


KOLEJ KOMENSKÉHO - STUDENTS' HOSTEL

Charles University students' hostel. Parléřova 6, Praha 6. Basic accommodation for active participants. 1,5 km from school, 27 min. walking distance. Public transportation 15 min without change by tram 22 and 25, or bus 184. Students will be provided with prague transportation pass. Breakfast is included. Link to hostel's web: here »»»

Double and sigle rooms are located in the cells. In each cell there is a kitchennette with a stove, bathroom with shower and toilet. In each of the three floors is the study room. On the ground floor there is a gym and a common romm with piano. In the vestibule it is possible to find vending machines and laundry in the basement.


Koleje Univerzity Karlovy pro studenty. Parléřova 6, Praha 6. Základní ubytování pro aktivní účastníky. Vzdálenost 1,5 km od školy, cca 27 minut chůze. Veřejnou dopravou 15 minut - bez přestupů tramvají č. 22, č. 25 nebo autobusem č. 184. Studenti budou mít k dispozici jízdenky na veřejnou dopravu. Snídaně je zajištěná na koleji - je možné i ubytování bez snídaně. Webové stránky koleje: zde »»»

Dvojlůžkové a jednolůžkové pokoje v buňkách. V každé buňce je kuchyňka s vařičem, koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V každém ze tří pater je studovna. V přízemí se nachází posilovna, společenská místnost s klavírem, ve vestibulu jsou nápojové automaty a v suterénu prádelna.

Back to the chamber accommodation options »»»

HOTEL MARKÉTA ***

Na Petynce 45, Praha 6. Standard accommodation for Ameropa faculty and faculty family members, 336 m from school, 6 min walking distance. 22 double rooms available. Link to hostel's web: here »»»

The family-style Hotel Marketa Prague is located close to the music school. The Hotel Marketa Prague offers accommodation in double and triple rooms with a shower. Complimentary Wi-Fi internet access available. Pleasant breakfast restaurant, PC corner and parking in the hotel available to our guests.


Na Petynce 45, Praha 6. Standardní ubytování pro vyučující Ameropy a jejich rodinných příslušníků. Vzdálenost 336 m od školy, cca 6 min chůze. K dispozici je 22 dvoulůžkových pokojů. Webové stránky koleje: zde »»»

Hotel Markéta Praha s rodinnou atmosférou se nachází v krátké vzdálenosti od školy. Hotel Markéta Praha nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích se sprchou. V hotelu je Wi-Fi internetové připojení zdarma. Hostům je k dispozici příjemně zařízená snídaňová restaurace, internetový koutek s počítačem a parkování v areálu hotelu.

Back to the chamber accommodation options »»»

HOTEL BELVEDER ***

Milady Horákové 19, Praha 7. Traditional four-star Hotel Belvedere, centrally located nearby the Prague Castle with a direct and fast connection to the Prague’s historical and business centre. 20th century Functionalist-style building features 149 modern rooms. The Executive Floor has its separate entrance and a Lobby, with newly renovated suites and large business rooms, all with high speed Wi-Fi internet access. The hotel offers many conference venues – a large function hall, several lounges and Memphis Club. The pleasant Lobby Bar with a wide variety of drinks is an integral part of our hotel. Parking is provided in the underground hotel car park.


Tradiční Hotel Belvedere Praha je centrálně umístěný čtyřhvězdičkový hotel nedaleko Pražského hradu s přímým a rychlým spojením do historického i obchodního centra Prahy. Ve funkcionalistické budově z počátku 20. století se nachází 149 moderně vybavených pokojů, v Exekutivním patře s odděleným vchodem a vlastním Lobby jsou umístěny nově zrekonstruované suity a prostorné business pokoje, všechny vybaveny vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Hotel nabízí řadu konferenčních prostor - velký společenský sál, několik salonků a Club Memphis. Příjemný Lobby bar s rozsáhlou nabídkou nápojů je nedílnou součástí hotelu. Parkování je v podzemní garáži hotelu.

Possible accommodation for participants and family members, 25 min public transportaton distance. 14 rooms available. Link to hostel's web: here »»»

Back to the chamber accommodation options »»»


ACCOMMODATION IN BRANDÝS NAD LABEM - SOLO COURSES

Hotel Brandýský Dvůr  »»»
Hotel Paganini  »»»


HOTEL BRANDÝSKÝ DVŮR ***

Ivana Olbrachta 46-47, Brandýs nad Labem. Hotel accommodation for Ameropa students. It is 100 m distance from school, 5 min walking distance. There are 15 double and tripple rooms available. Link to hotel's web: here »»»

Hotel Brandýský Dvůr is situated in the center of Brandys nad Labem. There is a total of 31single and double rooms and 3 apartmens. Each room has its own bathroom (shower), satellite TV, telephone and refrigerator. Free WiFi internet access is in the whole hotel. Guests can also enjoy the outdoor pool 10 x 5 meters. It also includes private parking for 20 cars.


Ivana Olbrachta 46-47, Brandýs nad Labem. Ubytování v hotelu pro student Ameropy. Děti budou na vícelůžkových pokojích a budou dozorovány. Vzdálenost 100 m od školy, cca 5 minut chůze. K dispozici je 15 dvou a třílůžkových pokojů. Webové stránky hotelu: here »»»

Hotel Brandýský Dvůr je situován v centru Brandýsa nad Labem. K dispozici je celkem 31 jednolůžových a dvoulůžkových pokojů a 3 apartmány. Součástí pokojů je vlastní sociální zařízení (sprcha), TV + SAT, telefon a lednice. K dispozici je WiFi připojení v celém hotelu. Hosté mohou využívat take venkovní bazén v rozměru 10 x 5 metrů. Součástí je take uzavřené parkoviště pro 20 osobních vozů.

Back to the solo accommodation options »»»

HOTEL PAGANINI ****

Masarykovo náměstí 1960, Brandýs Nad Labem. Hotel accommodation for Ameropa faculty and passive participants, for participants upgrade possible. It is 250 m distance from school, 3 minutes walking distance. 50 beds available. Link this hostel's website: here »»»

This hotel is located in the center of Brandys nad Labem. It offers a café and free Wi-Fi access in whole complex. All rooms have satellite flat-screen TV, safe and private bathroom with bath or shower, toiletries and hairdryer. the area around itself has particularly attractive countryside with lakes and ponds suitable for relaxation, cycle paths through forest meadows and plenty of sports opportunities..


Masarykovo náměstí 1960, Brandýs Nad Labem. Hotelové ubytování pro profesory Ameropy a pasivních účastníky. Také lepší možnost ubytování pro aktivní účastníky. Vzdálenost 250 m od školy, cca 3 minuty chůze. K dispozici je 50 lůžek. Webové stránky hotelu: here »»»

Tento hotel se nachází v samém centru Brandýsa nad Labem a nabízí kavárnu a bezplatné Wi-Fi v celém komplexu. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou, trezor a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, toaletními potřebami a fénem. Okolí hotelu je velmi přitažlivé přírodními podmínkami, vodními plochami vhodnými pro rekreaci a cyklostezkami v lužních lesích i dostatkem možností ke sportování.

Back to the solo accommodation options »»»